Процес розробки веб-сайту

Дизайн має значення для веб-сайтів! Коли ви публікуєте сайт, його присутність робить заяву про смак, дизайн і особистість вашого бренду. Будучи дизайнером WordPress, я граю в обох ролях як художник з розвитку теми WordPress і технік. Як професійний дизайнер веб-сайтів, я поєдную художні навички з логікою програмування, щоб виразити свій бренд і повідомити ваше повідомлення.

Захист програмного забезпечення та даних

Інформація є одним з ваших найцінніших активів. Якщо ви збираєте та зберігаєте персональну інформацію ваших відвідувачів, ви несете відповідальність за її безпеку. Робота з професійним розробником бізнес-сайту є життєво необхідною, якщо ви обробляєте дані клієнтів. Я допоможу вам уникнути пасток і скористатися всіма інструментами, які зберігають ваші дані в безпеці.

Швидке завантаження сайтів

Відвідувачі вашого сайту не допускатимуть уповільнення завантаження вмісту. WordPress пропонує плагіни для збільшення швидкості завантаження сторінок, але, будучи розробником WordPress, я буду знати, як розробити свій веб-сайт для завантаження вмісту екранів вашої аудиторії в мить.

Вибір плагінів

WordPress настільки потужний і популярний, тому що він нескінченно розширюється. У WordPress є бібліотека з більш ніж 50 000 плагінів, якими розробники поділилися. Якщо правий модуль недоступний, я можу створити спеціальний плагін для вас або створити рішення, використовуючи спеціальний код.

Спеціальні кодовані функції

WordPress дозволяє керувати виглядом і функціональністю, вставляючи спеціальний код на свої сторінки. Розробник WordPress може полегшити роботу з технічними аспектами написання коду, будь то для поліпшення зовнішнього вигляду вашого сайту, його швидшого запуску або використання API для підключення до програми.

SEO для органічного трафіку

Пошукова оптимізація або SEO полегшує для людей, які зацікавлені в тому, що ви пропонуєте, щоб знайти ваш сайт. Чи знаєте ви, що ваш веб-сайт має дві різні аудиторії? Ви хочете, звичайно, звернутися до читачів людини, однак, ви повинні створити свій сайт і його зміст, щоб звернутися до машин теж. Люди знайдуть вас легше, якщо машини знайдуть вас першими.

Пошукові системи, такі як Google і Bing, постійно перебирають веб-сайти та рейтингові сторінки порівняно з ключовими фразами, які шукають відвідувачі. Застосування принципів SEO до вашого сайту підвищить ваші шанси на перемогу в цьому цінному органічному трафіку.

Аудиторія, яка перетворюється

Залучення трафіку на ваш сайт — це перший крок. Аудиторія, яку відвідують, корисна лише вам, якщо вони натискають посилання, які підтримують ваші бізнес-цілі. Незалежно від того, чи привертаєте ви трафік органічно або від об’яв, ваш веб-сайт повинен діяти як послідовність, яка спрямовує відвідувачів до дій і перетворює їх у платні клієнти для вашого бізнесу.

WordPress настільки універсальний, що ви можете відчути себе перевантаженим вибором і можливостями під час підготовки до запуску веб-сайту. Робота з досвідченим і сертифікованим розробником WordPress гарантує, що результат буде красивою, добре продуманою, швидкою завантаженням і безпечною платформою в кінці процесу розробки бізнес-сайту.